Тест-драйв модельного ряду Jeep

Сицилія здригнулась. Мафія кинулась втікати. Все просто – на острові влаштували тест-драйв модельного ряду Jeep. Ох! Це було справді круто!

Все-таки прекрасна сицилійська земля – на площі 25 тис. кв. км ведуть помірно-лінивий середземноморський спосіб життя трохи менше 5 мільйонів людей. І це зовсім небагато. Здається, що поспішати їм нікуди, найбільш густонаселені області (Палермо і Катанія) знаходяться на різних частинах острова. Їдеш собі в сусідній район до дядечка на обід, сонечко припікає щоки, теплий вітер куйовдить волосся і бам – корок довжиною в ціле місто. Пояснюється просто – на кожного жителя тієї ж Катанії припадає мінімум одна машина. Як результат – малесенькі вулички забиті мініатюрними “фіатами” і ніяк не можна проїхати. Нічого приховувати – ми теж по незнанню попали у ці “черепашачі перегони”, але вчасно схаменулись – побачивши в перевулку між червоними дахами вершину вулкана Етна, різко рванули наліво і вже через півгодини прорвались на розігрітому Renegade Trailhawk на швидкісний хайвей, який веде до самої вершини сицилійського Везувія.

ЗІЙТИ З МАРШРУТУ!

Команда Jepp на прогадала з вибором місця для демонстрації їздових чкостей своїх дітищ. Наприклад, дорога до вулкану Етна сама по собі може збити з пантелику будь-якого автовласника – досвідченого і не дуже, на позашляховику чи ні. Це дійсно складний шлях. Щоб швидко піднятись на вершину та проминути багатокілометровий серпантин, потрібно покинути рівну трасу з гарячим асфальтом і відправитись у по-справжньому важке сходження по грунтовці з величезними валунами та вибоїнами. Хтось скаже: “Мудрий в гори б не звернув, мудрий гори б обминув”, але ця приказка явно не стосується тих, хто сидить за кермом Jeep. І тут справа не в тому що хочеться якомога швидше добратись до вершини і нагородити видом панорами острова, зовсім ні. Просто робочі конячки Jeep можуть дозволити собі прокладати дорогу там, де багато хто навіть не наважиться. Перевірили самі – вдалося!

ТОМУ ЩО МОЖУТЬ

Іншою метою команди Jeep окрім вулкана, що недавно прокинувся, була оффроуд-траса, створена природою і лише ледь-ледь підредактована командою FCA. Першим на старт відправився Renegade, продажі якого стартували в Україні восени 2014 року. Ми вже перевіряли його сили таспритність на крутих схилах в Грузії і повторення цього досвіду стало великим задоволенням. Бадьорий малюк Renegade вгризався в гостре каміння і зі всіх сил рвався із розмитої брудом колії, поливаючи шаром бруду Wrangler’а, який їхав за ним. Renegade продемонстрував справжній бойовий азарт! Між іншим, відчуття від такого тест-драйву неймовірні, а підкорення такого маршруту по силах кожному власнику Jeep. Тож вперед!

Даринка Литвинова